Ana Sayfa
Kategoriler
Sepet (0)
İlan Pazarı
Hesap

VALORANT Random VP Satın Al - Hesapfiber

07.06.2024
Yayınlayan: Yönetici
VALORANT Random VP Satın Al - Hesapfiber

Valorant Points (VP), Riot Games tarafından geliştirilen popüler bir taktiksel nişancı oyunu olan Valorant'ta kullanılan oyun içi para birimidir. VP, oyuncuların çeşitli oyun içi öğeleri ve hizmetleri satın almasını sağlar.

RANDOM VP SATIN ALMAK İÇİN TIKLA!

✨ Neden bizi tercih etmelisiniz?

➜ 7/24 Otomatik Teslimat!
➜ 100000+ Başarılı Satış Güvencesi
➜ 3D Secure Özelliği (ödeme yaparken kartınızın güvenliğini sağlar.)

"Random Valorant Points" (Rastgele VP) satın aldığınızda yazılımımız, aşağıda miktarlarını görebileceğiniz VP havuzundan rastgele miktarda VP seçer. Bu işlemler tamamen yazılım tarafından otomatik olarak yapılır. Satın aldığınız Random VP'nin miktarı, sistemin rastgele seçim yapması nedeniyle önceden belirlenemez.

Sistem, satın aldığınız VP miktarını rastgele belirler. Örneğin, 1 adet Random VP satın aldığınızda, yazılım VP havuzundan rastgele olarak 1 adet VP seçer. Bu rastgele seçim sonucunda elde edeceğiniz VP miktarı 7.300 VP gibi yüksek bir değer olabileceği gibi, sadece 115 VP gibi düşük bir değer de olabilir. Bu nedenle, Random VP satın aldığınızda kaç VP elde edeceğiniz tamamen şansa bağlıdır ve bu süreç üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra, yazılım tarafından seçilen VP kodu e-posta adresinize gönderilir.

Bu yüzden “Random VP” satın aldığınızda, belirli bir miktar VP garantisi veremeyiz çünkü bu miktar rastgele belirlenir ve insan müdahalesi olmaksızın yazılım tarafından seçilir.

Teslim edilen kodların tek kullanımlık olması sebebiyle, kodun kullanıcı tarafından görülmesi bile "kullanılmış veya hasarlı" olarak kabul edilir.

"Random VP" ürünü (dijital kod), dijital ortamda anında teslim edilen hizmetler veya tüketiciye anında sunulan gayrimaddi mallar kategorisine girdiği için, Mesafeli Satışlar Yönetmeliği'nin 15. maddesinin 1. fıkrasının (ğ) bendi uyarınca cayma hakkı kullanılamaz. Bu yönetmelik, dijital ürünler ve hizmetler için cayma hakkının geçerli olmadığını düzenlemektedir.

Bu nedenle, satın alınan "Random VP" (dijital kod) ürünlerinde iade ve değişim yapılamaz. Almış olduğunuz e-Pin tamamen size veya kuruluşunuza aittir ve firmamız sadece aracılık yapmaktadır.

Not : Bu ürünü satın aldıktan sonra Ürünlerim kısmınıza otomatik olarak 7/24 anında teslim edilmektedir.